E-Tuğra SSL Sertifikası

E-Tuğra SSL sertifikaları ile düşük maliyet, hızlı kurulum

Pratik Sunucum E-Tuğra SSL Hizmeti

E-Tuğra SSL sertifikalarını Pratik Sunucum üzerinden uygun maliyetlere satın alabilirsiniz.

etugra-logo Ücretsiz Kurulum Belge Wilcard Onay Türü Fiyat Sipariş
eTugra Standart (DV) Standart 0.83 $ Satın Al
eTugra EV Multidomain Ek Alan Adı (EV) Firma 5.00 $ Satın Al
eTugra OV Code Signing (OV) Firma 6.15 $ Satın Al
eTugra Premium (DV) Standart 8.25 $ Satın Al
eTugra Standart Wilcard (DV) Standart 9.92 $ Satın Al
eTugra Premium Multidomain (OV) Firma 13.25 $ Satın Al
eTugra EV SSL (EV) Firma 13.25 $ Satın Al
eTugra EV Multidomain (EV) Firma 18.13 $ Satın Al
eTugra Bireysel Code Signing (DV) Standart 25.00 $ Satın Al
eTugra Premium Wilcard (DV) Standart 41.58 $ Satın Al
eTugra EV Code Signing (EV) Firma 41.58 $ Satın Al
eTugra Multidomain 15 Domain (OV) Firma 41.67 $ Satın Al

Web Sitenizi SSL Sertifikası Sayesinde Güvene Almanın Birkaç Nedeni Vardır

Bir SSL sertifikası, web sitenizin ziyaretçilerine güven verir, ancak aynı zamanda pratik avantajları da vardır.

pratiksunucumKullanıcı Verilerini Koruyun

E-Tuğra SSL sertifikaları aracılığıyla kullanıcılarınızın (isim, adres, kredi kartı vb.) kişisel bilgilerini güvence altına alabilirsiniz.

pratiksunucumZiyaretçilerinize Güven Verin

Sitenizi ziyaret eden kişileri SSL sertifikası sayesinde yeşil asma kilit ile karşılayın.

pratiksunucumSEO Sonuçlarını İyileştirin

E-Tuğra SSL sertifikası ile Google arama motorunda çok daha üst sıralara hızlı çıkabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada listelenen ürün ve hizmetlerle ilgili en sık sorulan soruların bir listesini hazırladık.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bize Sorun
Pratik Sunucum olarak satın almış olduğunuz E-Tuğra SSL sertifikalarının kurulumlarını herhangi bir ücret talep etmeden gerçekleştirmekteyiz. Farklı bir firmada bulunan hosting ürününüz için de bizden satın almış olduğunuz SSL sertifikanızın kurulumunu ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz.
Hayır, SSL sertifikanızı firmamızdan satın alıp, hosting hizmetinizi ise bir başka firmadan satın alabilirsiniz.
Bu kavram oldukça görecelidir. Aslında ihtiyacınızı karşılayan SSL sertfikası sizin için en iyi SSL sertifikasıdır demekte bir sakınca yoktur. Bunun yanı sıra dünyanın en prestijli SSL sertifikası yeşil adres barı sağlayan EV SSL olduğunu da belirtmek gerekir. Bankalar, kurumsal siteler ve e-ticaret siteler gibi güvenliğine bir hayli önem veren siteler için yeşil bara sahip SSL sertifikası kullanmaktadırlar.
SSL sertikası satışlarımızda taksit seçeneği ne yazık ki bulunmuyor. Kredi kartı, Mobil ve Havale / EFT seçenekleri ile ödeme yapmanız mümkündür.
Artık web siteleri ve e-ticaret sitelerinde mobil uyumluluk olmazsa olmaz bir hale geldi. Bu yüzden e-ticaret siteniz için mobil uyumlu SSL sertifikası kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. En ucuz mobil uyumluluk sağlayan SSL sertifikası olan Comodo Essential SSL'i satın almanızı öneririz. Eğer prestije sahip bir SSL sertifikası kullanmak istiyorsanız yeşil bar EV SSL sertifikası satın alabilirsiniz. EV SSL e-ticaret sitelerinde verdiği güven sebebiyle satışları arttırmaktadır.

E-Tuğra SSL Sertifikası Nedir?

E-Tuğra SSL sertifikası ile birlikte güvenli doğrulama ve yeşil adres çubuğu sahibi olabilirsiniz. Türkiye’de SSL sertifikası üretebilen tek firma olan E-Tuğra tarafından sunulan SSL sertifikaları hem güvenli hem de uygun fiyatlı yapıları ile öne çıkıyor.

ucretsiz ssl

E-Tuğra SSL Sertifikası Nedir, Niçin Kullanılır?

E-Tuğra SSL sertifikası gelişmiş doğrulama ve yeşil adres çubuğu sunan özelliği ile birlikte web siteleri için güvenlik sağlamaktadır. Kendi kök sertifikası ile birlikte Türkiye’de kendi SSL sertifikalarını üreten tek şirket olan E-Tuğra, böylece web sitesinin güvenli olmasını mümkün kılar. Sertifika ile birlikte yeşil adres çubuğuna sahip olabilir, sitenizin ve şirketinizin güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Özellikle siteden alışveriş olanağı sunan e-ticaret siteleri için bu sertifikanın kullanımı müşterilerin güven duyması açısından yüksek güvenlik sağlar.

SSL Sertifikası Neden Gerekli?

E-Tuğra SSL sertifikası kullanmak siber saldırılardan ve benzeri güvenlik sorunlarından korunmak açısından çok idealdir. Özellikle günümüzde siber saldırılar dijital ortamlarda yaygın olarak görülen güvenlik sorunu oluşturmaktadır. İnternette bulunan sitelerin de siber saldırılardan korunması açısından SSL sertifikası önemli bir işlev yüklenir. Sunucu ve ziyaretçi tarayıcısı arasında şifreli iletişim ağı oluşturmayı sağlayan SSL sertifikası, böylece kişisel bilgilerin saldırılardan etkilenmeden güvenli şekilde kullanılmasını mümkün kılar.

ssl sertifikası

İnternette yer alan siteler için güvenlik her zaman gerekli olsa da özellikle e-ticaret siteleri için güvenlik asla ihmal edilmemesi gereken bir konudur. E-ticaret sitesinin altyapısı veya görünümü çok iyi olsa bile güvenlik açısından oluşacak bir zafiyet müşterilerin platformu tercih etmesini engelleyecektir. Bu yüzden E-Tuğra SSL sertifikası ile birlikte tüm siteler güvenli bir hale geliyor.

ssl sertifikası

E-Tuğra SSL Sertifikası Avantajları Neler?

E-Tuğra SSL sertifikası avantajları itibariyle web sitenizde güvenliği en iyi şekilde sağlamaya yardımcı oluyor. Özellikle yerli olması sayesinde kullanım fiyatı açısından da benzerlerine kıyasla avantaj yaratan E-Tuğra SSL sertifikası kişisel web sitelerinden e-ticaret sitelerine kadar her site için güvenlik çözümleri sunuyor.


E-Tuğra SSL sertifikası avantajları şu şekilde sıralanabilir;

• Yerli olduğu için benzeri sertifikalara göre çok daha uygun fiyat sunulur.

• Güvenlik açısından web sitesinin yeşil alana sahip olmasına ve hem arama motorları hem de ziyaretçiler açısından güvenli olmasını sağlar.

• Kişisel kullanıcı bilgilerinin üçüncü tarafların eline ulaşmasını engeller. Verilerin şifrelenmesini sağlar.

• İletilmiş olan dokümanların gönderim tarihlerinin doğrulanmasında ve arşiv yapabilmeyi de çok daha güvenli ve pratik hale getirerek önemli fırsat sunar.

SSL Sertifikası Neden Kullanılmalı?

E-Tuğra SSL sertifikası kullanmak genel olarak sitenizin güvenlik sorunlarının giderilmesinde etkili olur. Temel olarak SSL belgesi iki nokta arasındaki verilerin işlenmesinde şifreli şekilde güvenliği sağlar. Aynı zamanda site adresinin doğruluğunu da kontrol eder. Kişisel ve kurumsal web sitelerinin yanında özellikle e-ticaret siteleri için mutlaka kullanılmalıdır. Kişisel bilgilerin korunmasını sağladığı gibi kredi ve banka kartı bilgilerinin de üçüncü tarafların eline geçmesini önler.

ssl sertifikası
ssl sertifikası

E-Tuğra SSL Sertifikası Neler Sunuyor?

E-Tuğra SSL sertifikası avantajları ile öne çıkıyor. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

• Yerli olduğu için benzeri sertifikalara göre çok daha uygun fiyat sunulur.

• Web sitesinin güvenli olduğuna yönelik yeşil ışık yakarak ya da kilit sembolü göstererek kullanıcılara güven verir. Aynı şekilde arama motorları için de güvenli olarak işaretlenmesi ve doğrudan arama motorlarından gelecek ziyaretçilerin yönlendirilmesi açısından önemlidir.

• Sınırsız sayıda sunucu ve yeniden yayınlama imkânı sayesinde kullanım açısından güvenlik her zaman sağlanır.

• Siteye özel güvenlik mührü ile özel şifreleme yapılır, böylece siber saldırılar karşısında daha özel koruma olanağı sunulur.

• Masaüstü cihazlar ile uyumlu olduğu gibi mobil cihazlarda da uyumluluk gösterir.

• Garanti bedeli sunulur. Bu sayede satın alınan SSL sertifikasının hatalı işlem ya da sertifikadan kaynaklı olarak teknik aksaklık ve güvenlik sorunu halinde ödemeyi garanti etmesidir. Garanti bedeli ile olası sorunlara karşı maddi kayıpların önlenmesini sağlayabilirsiniz.

• Cpanel ve Plesk paneller başta olmak üzere çeşitli paneller üzerinden kurulumu oldukça kolaydır. Sadece web sitesi için değil panel güvenliğinin sağlanması adına da gerekli olan korumayı sunar.

• İhtiyacınıza en uygun olacak belgeyi seçme olanağı sunulur. Bu kapsamda kişisel web siteleri için standart DV SSL yeterli olur. Firmalar için ise OV veya EV SSL sertifika seçenekleri seçerek güvenliğin projeye özel olarak çok daha kapsamlı ve bütünlüklü olarak verilmesini kolayca sağlayabilirsiniz.

Copyright © 2010 - 2024 - Pratiksunucum.com - Tüm Hakları Saklıdır.