Sınırsız Hosting

Limitsiz Hosting hizmetimiz ile limitlere çok takılmadan sitelerinizi barındırın

Sizin İçin Limitsiz Hosting Paketleri

Hosting hizmetimiz ile düşük maliyetlere sitenizi barındırabilirsiniz.

Tek Site Limitsiz Full

7.99

Aylık

SİPARİŞ VER
  • 1 Adet Domain
  • Full Limitsiz
  • 2 GB Ram
  • 1 Core CPU

Sınırsız Hosting Limitsiz Full

19.99

Aylık

SİPARİŞ VER
  • Yıllık Alımda .com veya .net Hediye!
  • Limitsiz Domain
  • Full Limitsiz
  • 8 GB Ram
  • 4 Core CPU

Tek Tıkla Yüzlerce Script Kurmak

Dünya'nın En popüler hosting kontrol panelini sizlerin kullanımına ücretsiz sunuyoruz.

Tek tık ile yüzlerce script arasından istediğinizi sorunsuz bir şekilde indirmek Pratik Sunucum ile artık zor değil! Dünyaca ünlü yüzlerce scripti sadece tek tık ile web sitenize entegre edebilir ve bu sayede sitenizi hızla geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Bu sayede projenizi kullanıcılarınızla çok hızlı bir şekilde buluşturabilir ve sadece işinizi düşünebilirsiniz.

Projenize uygun web scripti küçük araştırmalar ile bulabilirsiniz. Eğer bu konuda aklınıza takılan birşey olursa canlı destek hattımızdan daima bu konuda destek alabilirsiniz.

softc-logo

Limitsiz Hosting Hizmeti İçin Neden Pratik Sunucum?

Kalite, performans, hızlı ve uzman müşteri desteği için bizi tercih edebilirsiniz.

pratiksunucum

Ücretsiz Yedekleme

pratiksunucum

Verileriniz, hosting yedekleme sistemimiz sayesinde haftalık döngüde ücretsiz şekilde yedeklenmektedir.

pratiksunucum

Yüksek Performans

pratiksunucum

Yeni nesil güçlü donanımlarımızla birlikte sizlere maksimum performansı vaad ediyoruz.

pratiksunucum

Yüksek Uptime

pratiksunucum

Güçlü ve Yedekli çalışan altyapımızla birlikte sizlere %99,9'a varan uptime değerlerini sunuyoruz.

pratiksunucum

Üstün Destek

pratiksunucum

Hızlı ve profesyonel teknik destek sistemimiz ile sorularınıza kısa süreler içerisinde net cevaplar alabilirsiniz.

pratiksunucum

Anında Kurulum

pratiksunucum

Sipariş verdikten dakikalar sonra hizmetiniz otomasyon sistemimiz sayesinde aktif hale gelecektir.

pratiksunucum

Ücretsiz SSL

pratiksunucum

Limitsiz hosting hizmetimiz ile birlikte sizlere ücretsiz ömürboyu SSL sertifikası sunmaktayız.

pratiksunucum

Uygun Fiyat

pratiksunucum

Yüksek kalitemiz ile size en iyi hizmeti sunarken fiyatlarımızı ise en düşük düzeyde tutmaya çalıştık.

pratiksunucum

Ücretsiz Taşıma

pratiksunucum

Başka bir firmada bulunan hosting paketinizi ekibimizin birkaç incelemesi sonrası ücretsiz taşıyoruz.

pratiksunucum

Ücret Devamlılığı

pratiksunucum

Satın aldığınız hosting hizmetine devam ettiğiniz sürece hizmet fiyatı artsa bile ücretinizde bir artış olmayacaktır.

En Gelişmiş Hosting Kontrol Paneli CPanel

Limitsiz hosting hizmetimizde ücretsiz olarak sunduğumuz dünyaca ünlü hosting kontrol panelinin demo panelini buradan görüntüleyebilir ve inceleyebilirsiniz.

Demo Kontrol Paneli

Hosting Fiyat Karşılaştırma

Paketlerimizi aşağıdaki tablodan karşılaştırabilir ve size uygun olan paketi tercih edebilirsiniz.

Tek Site Limitsiz Full Sınırsız Hosting Limitsiz Full
Domain Sayısı 1 Adet Sınırsız
Limitsiz Disk
Ram 2 GB RAM 8 GB RAM
Core Sayısı 1 Core 4 Core
Ücretsiz Ömür Boyu SSL
Limitsiz Trafik
Limitsiz Veritabanı Hesabı
Limitsiz FTP Hesabı
Haftalık Yedekleme
CPanel Kontrol Paneli
Ücretsiz .com veya .net domain
Satın Al Satın Al

Sınırsız Hosting Nedir, Avantajları Neler?

Limitsiz hosting web sitesinde herhangi bir kısıtlamaya takılmak istemeyenler tarafından tercih edilen, gelişmiş özelliklere sahip olan hosting türüdür. Web sitelerinin çalışması için gerekli olan veri ve dosyaların tutulduğu hosting için sınırsız paketlerden yararlanmak önemli avantajlar sunar.

pratiksunucum

Sınırsız Hosting Nedir?

bu soruya basit şekilde sunucunun herhangi bir sınırlamaya maruz kalmaması şeklinde yanıt vermek mümkündür. Normalde hosting paketlerinde disk ve trafik kaynaklarında belirli bir sınır bulunur. Bu limitin aşılması durumunda ise web sitesine erişim engellenir. Ancak hem çok veri depolayacak hem de yüksek trafik ağına sahip olan web siteleri için bu türden limitler sorun yaratacağından web sitesinin sınırsız hosting seçeneklerinden yararlanması önemli fırsatlar sağlayacaktır. Bu sayede depolama ve trafik durumunda ne kadar yüksek veriler söz konusu olursa olsun herhangi bir kısıtlama olmadığından web sitesi de kesintiye uğramayacaktır.

Genel olarak sunucunun hazır altyapılar veya çeşitli scriptler ile sorunsuzca çalışması için Linux tabanlı olmasına dikkat edilir. En ucuz Linux hosting seçenekleri sayesinde web sitenizi hızlı ve sorunsuzca hayata geçireceğiniz sunucuya sahip olabilirisiniz. Hem kodlamalar hem de hazır altyapılar ile sorunsuz çalışacak olan bu sunucu seçeneği, herkesin web sitesi sahibi olmasını mümkün kılar.

Sınırsız Hosting Ne İşe Yarar?

Web sitesinin herhangi bir disk veya trafik limitine takılmadan çalışabilmesi şeklinde yanıt verilebilir. Web siteleri özellikle kurulduktan sonra ya da projenin yapısına göre disk ve trafik açısından yüksek özellikler talep edebilir. Siteyi ziyaret edecek her kullanıcı trafik bandından, sitede yer alan her yazı, görsel ve benzeri veri ise disk kapasitesinden kullanmaktadır. Eğer bunlarda bir limit bulunuyorsa bu durumda limitin aşılması halinde web sitesine erişim de engellenecektir.

pratiksunucum

Bu türden sorunlar yaşamak istemeyen bireysel ve kurumsal web sitesi sahipleri sınırsız hosting paketlerinden tercih etmelidir. Disk ve bant genişliği açısından sınırsız özellikler sunulması sayesinde web sitesi tüm yükü kaldıracak düzeydedir ve sitenin erişimi açısından herhangi bir kısıtlama da bu sayede gündeme gelmemiş olur.

hosting paketleri hakkında bilinmesi gereken önemli bir nokta ise bu sunucuların yüksek boyutlu dosya barındırma ya da oyun, fotoğraf, program yükleme gibi eylemler için kullanılmamasıdır. Hosting paketleri her zaman web sitelerinin çalışması olarak sunulur ve bu sayede web sitesinin ihtiyaç duyduğu verilerin işlenmesi ya da kaydedilmesi için kullanılır.

reseller hosting

hostingin kullanımı hakkında daha detaylı bilgi almak için avantajlarından bahsetmek yararlı olacaktır. Bu hostingler sınırsız web sitesi barındırma olanağı sunar. Özellikle alt domain olarak kurulacak her web sitesini kullanıcının barındırma imkanı vardır. Bu sitelerin her birisi yüksek trafik çekecek olsa bile sınırsız özelliklerinden dolayı hosting beklentilerin doğru şekilde karşılanmasına yardımcı olur.

Limitsiz disk alanı da önemli fırsatlar yaratır. Büyük veri gerektiren tüm projeler için sınırsız disk alanı sunulmaktadır. Böylece yüksek boyuta sahip olan multimedya dosyalarından benzeri dosyalara kadar site için gerekli olan hepsini çalıştırmak da olanaklı hale gelir.

Aynı şekilde limitsiz trafik seçeneğine sahip olması da bu sunucuların önemli özelliklerinden birisidir. Ziyaretçilerin her sayfa açması veya gezinmesi trafik kotasına yansımaktadır. Hosting paketinin sunduğu trafik kotasının aşılması durumunda ise site yavaşlayacak veya fazla kaynak tüketimi yüzünden erişilmez olacaktır. Sınırsız hosting ne işe yarar sorusuna verilecek en önemli yanıtlardan birisi trafik limiti olmadığından sitenin her zaman erişime açık olmasıdır.

Sınırsız özellikler taşıdığı için bu paketlerde limitsiz MySQL veritabanı oluşturmak da mümkündür. Veritabanı basit olarak siteye ait olan verilerin toplandığı sistemdir. Veritabanı içinde tablolar Sınırsız özellikler taşıdığı için bu paketlerde limitsiz MySQL veritabanı oluşturmak da mümkündür. Veritabanı basit olarak siteye ait olan verilerin toplandığı sistemdir. Veritabanı içinde tablolar oluşturulur, sitenin verileri de bu sayede kolay şekilde yönetilir. MySQL veritabanı oluşturmakta sınırsız özellikler sunulduğu için projelerin yönetimi de kolay hale gelmektedir. Aynı zamanda ekstra veritabanı gerektiren durumlar için böylece maliyet artışlarının önüne geçmek de olanaklı hale gelir.

bayi hosting

Veritabanı gibi bu paketlerde limitsiz alan adı uzantılı eposta adresi oluşturmak da mümkün hale gelmektedir. Tüm sunucu paketleri belirli sayıda eposta hesabı oluşturmaya olanak verebilir fakat sınırsız hosting paketlerinde bu durum limitsiz yani sınırsız olarak sunulur. Bu sayede önemli avantajlar elde edebilirsiniz. Özellikle birden fazla eposta kullanımı yapacak olan kurumsal web siteleri için bu durum son derece avantajlı yapısı ile öne çıkar.

reseller hosting

Sınırsız Hosting Paketleri

hosting paketleri için hepsinin sınır sunmadığını söylemek mümkündür. Ancak paketler kullanım ihtiyacına göre değişen özelliklere sahiptir. Her ne kadar disk ve trafik açısından sınırsız özellikler tüm paketlerde sunulsa da bazılarında CPU veya Inode limiti gibi özellikler daha yüksek olarak sunulur. Özellikle çok fazla verinin olduğu ve çok fazla trafik alan web siteleri için CPU ve Inode değerlerinin yüksek olması sitenin çok daha verimli çalışmasına olanak tanır. Bu sayede hem ziyaretçiler hem de arama motorları için site yüksek verimlilik sağlayarak kullanıcı deneyimi açısından da ideal özellikler sergilemiş olur.

Limitsiz Hosting Fiyatları

hosting fiyatları tercih edilecek olan pakete göre değişiklik göstermektedir. Her limitsiz hosting paketi depolama ve trafik açısından sınırsız özelliklere sahiptir. Ancak diğer detaylar açısından farklılık gösterebilir. Özellikle CPU, Inode, Veritabanı boyutu, eposta hesabı gibi detaylar paketlere göre farklılık taşır. Bu da fiyatların değişmesine yol açar. Ancak her durumda herhangi bir limite takılmadan web sitesi kullanmak isteyenler için sınırsız paketler yüksek avantaja sahiptir.

bayi host

Veritabanı gibi bu paketlerde limitsiz alan adı uzantılı eposta adresi oluşturmak da mümkün hale gelmektedir. Tüm sunucu paketleri belirli sayıda eposta hesabı oluşturmaya olanak verebilir fakat sınırsız hosting paketlerinde bu durum limitsiz yani sınırsız olarak sunulur. Bu sayede önemli avantajlar elde edebilirsiniz. Özellikle birden fazla eposta kullanımı yapacak olan kurumsal web siteleri için bu durum son derece avantajlı yapısı ile öne çıkar.

bayi hosting

Sınırsız Hosting Satın Al

Sınırsız hosting satın al seçeneği ile birlikte paketler arasından seçim yapabilirsiniz. Paketler arasında ssd disk ve trafik açısından limitsiz özellikler ortak iken bazı detaylar farklılık gösterebilir. Bu yüzden seçim yaparken projenin ihtiyacına doğru yanıt verecek paketi seçmek önem taşıyor. CPU, RAM, inode, MySQL veritabanı sayısı, bağlantı sayısı gibi konularda görülen değişikliklere dikkat ederek seçim yapmanız tavsiye edilir.

Limitsiz hosting satın almak için tercih edilecek hosting firmasının da kalitesine dikkat edilmelidir. Trafik ve depolama açısından bu paketler kesintisiz web sitesinin çalışmasını sağlasa da firmanın sunacağı hizmet kalitesinde sorun olduğunda web sitesine erişim yine olanaklı olmayacaktır. Bu yüzden profesyonel ve yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet sağlayan firmadan hizmet almak yararlı olacaktır. Özellikle olası sorunlarda hemen teknik destek alabilmeniz önemlidir. Limitsiz hosting paketlerini tercih edecek pek çok proje türü de bulunmaktadır. Ziyaretçi sayısı yüksek blog veya kişisel siteler bu paketleri kullanabilir. Bunun yanında kullanması adeta zorunluluk olan; haber, e-ticaret, kurumsal sitelerin yanında özel projeler için de limitsiz hosting paketleri tercih edilebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada listelenen ürün ve hizmetlerle ilgili en sık sorulan soruların bir listesini hazırladık.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bize Sorun
Hosting paketleri her kullanım amacına göre farklı özelliklere sahiptirler. Bunlardan birisi de sınırsız hosting paketidir. Sınırsız hosting, bütün web sitelerinizi bir web hosting paketi üzerinde yayınlamanızı sağlayan hosting türüdür. Birden fazla web siteniz varsa ve bunları yönetiyorsanız, her bir siteniz için ayrı bir hosting paketi almanıza gerek yok, sınırsız disk ve trafik özelliğine sahip sınırsız hosting paketlerimizi tercih edebilirsiniz.
Hosting hizmetlerimizde ücretsiz SSL sertifikası sağlanmaktadır. Ücretsiz SSL sertifikası hizmetinden yararlanmak, sitenizin kullanıcılarına güven verebilir ve arama motorunda sizi bulunduğunuz noktadan daha üst noktalara çıkmanızı sağlayacaktır.
Web sitelerinizi en popüler hosting kontrol paneli olan cPanel ile oldukça rahat bir şekilde yönetebilirsiniz. kiralama sayfasında görmüş olduğunuz hosting paketlerimizden ihtiyacınıza uygun olanı satın aldıktan sonra Linux işletim sistemi altyapısında çalışmakta olan cPanel üzerinden yönetim sağlayabilirsiniz.
Limitsiz hosting paketlerimiz, birden fazla web sitesine sahip ajans, tekil veya kurumsal kişiler için en ideal paketimizdir. Daha büyük projeleriniz için sanal sunucu ve fiziksel sunucu paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
Sınırsız hosting taşıma hizmetimiz için sınırsız linux hosting paketi satın alma işlemini başarıyla gerçekleştirdikten sonra destek bildirimi oluşturup ekibimize ulaşarak ücretsiz taşıma hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Teknik ekibimizin web siteniz üzerinde yapacağı birkaç kontrolün ardından hosting taşıma işleminiz ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. En ucuz sınırsız hosting fiyatlarıyla, hosting paketinizi zahmet yaşamadan Pratik Sunucum'a taşıyabilirsiniz.
Verileriniz bizim için büyük önem arz etmektedir. Hosting sunucularımızda barındırmış olduğunuz web sitelerinizin dosyalarını ve MySQL verilerini 7 günde bir olacak şekilde düzenli olarak yedeklemekteyiz. Bu sayede olası yaşanabilecek sorun veya problemlere karşın verileriniz güvende olur.
Web hosting paketlerimizin çoğu küçük ölçek şirketler, ajans veya kişisel web sitelerini barındırmak üzere tasarlanmıştır. Hosting hizmetimizin kullanım koşullarına uygun olduğu müddet sitenizin kullanacağı bant genişliğini ve depolama alanını sınırlamıyoruz. Web sitenizin depolama alanı veya bant genişliğinin kullanımı, sunucularımızın kararlı ve stabil çalışmasına etki etmesi halinde sizleri bilgilendirerek Fiziksel veya Sanal Sunucuya geçiş yapmanızı isteyebilir yahut web sitenizin kullanmış olduğu kaynakları kısıtlayabiliriz.
İhtiyacınıza uygun sınırsız hosting paketi seçiminde bir karar kılamadıysanız, sizlere yardımcı olmak için hazır bekleyen canlı destek ekibimize sorularınızı iletebilirsiniz, bu şekilde paket seçiminde aklınıza takılan soru işaretlerini canlı destek hattımızla giderebilir ve bu sayede paket seçiminde doğru karara varabilirsiniz.
Windows ve Linux hosting paketleri arasındaki en büyük ve en önemli fark, bulundukları işletim sistemidir. ASP; Windows işletim sistemlerinde, PHP ise Linux işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Linux hosting sunucuları, Windows hosting sunucularına nazaran maliyet bakımından oldukça uygundur. kişisel web sitesi, blog veya online satış sitesi için Linux hosting paketleri en iyi çözümü sunacaktır.

Copyright © 2010 - 2024 - Pratiksunucum.com - Tüm Hakları Saklıdır.