WordPress Hosting

WordPress hosting hizmeti ile sitenizi en hızlı şekilde kullanıcılarınıza sunun!

En Hızlı WordPress Hosting Paketleri

Gelişmiş WordPress Hosting hizmetimiz ile hızlı WordPress Siteleri.

Tek Site Full Limitsiz

6.99

Aylık

SİPARİŞ VER
  • 1 Adet Domain
  • Full Limitsiz
  • 2 GB Ram
  • 2 Core CPU

WordPress Full Limitsiz

35.99₺

19.99

Aylık

SİPARİŞ VER
  • Yıllık Alımda .com veya .net Hediye!
  • Limitsiz Domain
  • Full Limitsiz
  • 8 GB Ram
  • 4 Core CPU

WordPress Hosting Nedir?

Dünya'nın en çok tercih edilen scripti WordPress teknik uzmanlık gerektirmez.

WordPress, ilk kez web sitesi kuran kişilere zahmetsiz ve oldukça kolay bir başlangıç imkanı sunar, deneyimli kullanıcılar için ise hızlı geliştirme ve çok yönlü kullanım imkanı sağlamaktadır.

Websitenizi değiştirecek, zenginleştirecek yüzlerce eklenti, hazır web site şablonları (tema) ve bütün içeriğinizi basit bir arayüz sayesinde yönetebileceğiniz imkanlar sunan WordPress, hızlı, kolay ve esnek bir biçimde web sitesi yönetmek isteyen herkes için en ideal çözümdür.

wordpress-logo

Neden WordPress Hosting Hizmeti Bizi Tercih Etmelisiniz?

Performans, hızlı destek, ve yüksek teknik uzmanlık tek çatı altında.

pratiksunucum

Ücretsiz Yedekleme

pratiksunucum

Verileriniz bizim için çok kıymetli, bu yüzden haftalık döngüde verilerinizi ücretsiz olarak yedeklemekteyiz.

pratiksunucum

Daha Hızlı Siteler

pratiksunucum

Yeni nesil donanımlarımızla birlikte sitenizin çok daha hızlı çalıştığını hissedeceksiniz.

pratiksunucum

Yüksek Uptime

pratiksunucum

Güçlü cihazlarımız ve Yedekli çalışan network'ümüz ile %99,9'a kadar varan uptime.

pratiksunucum

Üstün Destek

pratiksunucum

Üstün destek sistemimiz sayesinde sorularınıza en doğru yanıtları alabilirsiniz.

pratiksunucum

Anında Kurulum

pratiksunucum

Siparişinizi verdikten sonra otomatik olarak WordPress hosting hizmetiniz aktif olacaktır.

pratiksunucum

Ücretsiz SSL

pratiksunucum

WordPress hosting hizmeti satın alarak ömür boyu ücretsiz Let's Encrypt SSL sahibi olabilirsiniz.

Uzmanlık Gerektirmeyen Yönetim İmkanı

Uzmanlık gerektirmeden siteler tasarlamak, WordPress ile zor değil!

WordPress kullanımı ve yönetimi oldukça basittir. Hiçbir yazılım bilgisine sahip olmadan WordPress hosting paketinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

WordPress, içerik yönetim sistemleri arasında en basit ve içerik yayınlamaya en uygun sistemdir. İçeriğinizi oluşturup hemen yayınlamaya başlayabilirsiniz. Bir web sitesi yönetme tecrübeniz olmasına gerek yok, WordPress ile birkaç basit adımda sitenizi oluşturabilirsiniz.

Veya bir blog sitesi oluşturarak sitenizi okurlarınızla buluşturabilir ve istediğiniz her alan ve konudaki makaleleri okurlarınıza sunabilirsiniz.

wordpress-web-site

WordPress Hosting Karşılaştırma

Paketlerimizi aşağıdaki tablodan karşılaştırabilir ve size uygun olan paketi tercih edebilirsiniz.

Tek Site Full Limitsiz WordPress Full Limitsiz
Domain Sayısı 1 Adet Sınırsız
Limitsiz Disk
Ram 2 GB RAM 8 GB RAM
Core Sayısı 2 Core 4 Core
Ücretsiz Ömür Boyu SSL
Limitsiz Trafik
Limitsiz Veritabanı Hesabı
Limitsiz FTP Hesabı
Haftalık Yedekleme
CPanel Kontrol Paneli
Ücretsiz .com veya .net domain
Satın Al Satın Al

Demo WordPress ve cPanel

İncele, Araştır ve Geliştirmeye Başla

WordPress hosting hizmeti için kullanacağınız WordPress Scriptini ve cPanel kontrol panelini buradan inceleyebilirsiniz.

Büyüyebilmeniz İçin Gerekli Tüm Özellikler

Büyümeniz için tüm gerekli olanakları

Ücretsiz SSL
Hızlı WordPress
WordPress hosting hizmetiyle ücretsiz SSL sertifikasına sahip olabilir ve arama motorlarında daha üstlere çıkabilirsiniz.
Kolay Yönetim
Hızlı WordPress
WordPress hosting hizmetinizi kolay yönetime sahip olan kontrol panelimiz ile rahatça yönetebilirsiniz.
Yüksek Hız
Hızlı WordPress
Güçlü donanımlara sahip altyapımız sayesinde WordPress sitenizdeki hızı fark edeceksiniz.

Wordpress Hosting Nedir, Avantajları Nelerdir?

Günümüzde web sitesi kurmak için en hızlı çözümü Wordpress sunuyor. Hazır yazılım olarak sunulan Wordpress, ücretsiz olması sayesinde büyük avantaj sunarken aynı zamanda kısa sürelerde blog sitesini ya da kurumsal web sitesini de hayata geçirmeye yardımcı oluyor. Kolay kullanıcı paneli, eklentiler ve kodlar ile yeni özellikleri eklemek, estetik açıdan beklentileri tatmin edişi gibi özellikleriyle Wordpress en iyi açık kaynak kodlu hazır altyapılar arasında yer alıyor.

pratiksunucum

WordPress Nedir?

Wordpress site kurma için kullanıcılara hazır, pratik ve ücretsiz çözümler sunan bir altyapı sistemidir. Web sitesi kurmak isteyenlere oldukça pratik şekilde işlem yapmalarını sağlayan bu sistem, herkes tarafından kurulabilecek ve yönetilebilecek özellikler taşır. Kullanıcı isterse basit bir blog sayfası kurabilir ya da haber sitesi, e-ticaret veya kurumsal web sitesini hayata geçirebilir.

Wordpress sunduğu çözümler ile birlikte kullanıcılar açısından site kurulumunu basit hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda sonrasında yapılacak olan özelleştirmeleri de çok rahat ve sorunsuz şekilde yapılmasına olanak tanır. Sayısız tema sunması, eklentiler ile kullanıcı deneyimini arttırması ve benzeri özellikler Wordpress’i oldukça verimli hale getirmeye yardımcı olur.

Kendi yazılarınızın yer alacağı bir blog sitesi istiyorsanız Wordpress ile bunu hızlı şekilde yapabilirsiniz. Üstelik ücretsiz temaları arasından hoşunuza gidecek temayı da yükleyerek hemen yayına başlayabilirsiniz. Blog sitelerinin yanında daha kapsamlı projeler için de Wordpress uygunluk taşır. Örneğin Wordpress e ticaret açısından da eklentilerinin desteği ile birlikte doğru çözümler sağlar. Ekstra özellikler talep edilmediği halde kullanışlı bir e-ticaret sitesini ücretsiz şekilde kurabilirsiniz.

Wordpress’in en büyük özelliklerinden birisi açık kaynak kodlu olmasıdır. Başka bir deyişle açık kaynak kodlu olması kullanıcılar tarafından sürekli geliştirilmesini sağlar. Geliştiriciler bundan dolayı isterse eklentiler yazarak başka kullanıcılara da bunları sunabilir ya da sadece kodlar ile oynayarak kendi sitelerinde özelleştirme yapabilir.

Wordpress için yapılabilecekler neredeyse o kadar sınırsızdır ki kodlar ve eklentiler yardımı ile forum, görev sitesi, ilan sitesi gibi esasında karmaşık yapıda olacak siteleri bile kurabilirsiniz. En büyük özelliklerinden birisi de Wordpress’in yönetimi basit hale getirmesidir. Yönetici paneli üzerinden çoğunlukla FTP ile uğraşmanıza gerek kalmadan tüm ayarlarınızı yapabilirsiniz.

pratiksunucum
reseller hosting

WordPress Hosting Ne İşe Yarar?

Wordpress hosting nedir sorusu bu altyapı ile site kurmak isteyenler için öneme sahiptir. Çünkü sistemin sorunsuz çalışması adına doğru hosting yani sunucu seçilmelidir. Wordpress hosting, Wordpress destekli olarak kurulacak web sitesinin verimli şekilde çalışmasını sağlamak için yapılandırılmıştır. Bu sayede site stabil, yüksek performanslı ve tam uyumlu şekilde çalışır.


Her ne kadar pek çok avantaj sunuyor olsa da Wordpress ile kurulan web siteleri doğru şekilde yapılandırılmazsa çeşitli işlevsellik sorunları yaşanabilir. Bazı ögeler ya da eklentiler doğru yüklenmeyebilir, kullanıcı sorunları çıkabilir veya web sitesi tamamen erişilemez hale gelebilir. Bu durum oluştuğunda da ziyaretçiler için kötü bir deneyim meydana gelir. Wordpress hosting tam uyumlu yapısı ile veri dosyalarının en ideal ve iyi şekilde çalışmasında etkili olur

Wordpress hosting avantajları şu şekilde sıralanabilir;

• Web sitesinin hızlı ve stabil şekilde çalışmasını sağlar.

• Siteye karşı yöneltilecek tehditlere karşı geliştirilmiş güvenlik önlemlerinden yararlanılır.

• Toplu yükseltme ve güncelleme gibi eylemler çok daha pratik şekilde yapılır.

• Destek ekibinden Wordpress ile ilgili olan sorunlara çok daha hızlı ve etkili dönüşler sağlanır. Sorunların çözümü için doğru yönlendirmeler yapılır.

• Tema, eklenti ve SSL sertifikası gibi sitenin gereklilikleri mevcut halde tutulur.

Bu özellikler Wordpress ile kurulan sitenin sorunsuz çalışması açısından önemlidir.

WordPress Hosting Fiyatları

Wordpress hosting fiyatları tercih edilecek pakete ve süresine göre değişmektedir. Ancak ekonomik olarak sunulan paketler, bu sayede herkesin web sitesi sahibi olmasına yardımcı olur. Paketler arasından seçim yaparken sitenizin kullanım amacını göz önünde tutabilirsiniz. Örneğin sadece kendi yazılarınızı yayınlayacağınız ve daha kısıtlı bir çevreye hitap edecek web sitesi kuruyorsanız bu durumda düşük trafik ve depolama sunan paketler arasından seçim yapabilirsiniz. Çünkü yazı ve diğer dosyalar az olacağı için yüksek paket kullanmanıza gerek yoktur.

bayi hosting

Ancak daha geniş kesimlere hitap edecek bir web sitesi kuruyorsanız paket özelliklerini yüksek tutmalısınız. Örneğin e-ticaret sitesi kuracaksanız sitede pek çok ürünün yer alacağını ve aynı zamanda kayıtlı kullanıcıların da olacağını hesaba katmalısınız. Bu yüzden trafik ve depolama açısından ihtiyacınızı karşılayacak olan paketler arasından seçim yapmalısınız. Aksi halde siteniz bellek veya trafik aşımı yüzünden erişilmez hale gelebilir. Bu da satışlarınız üzerinde olumsuz etki yaratacaktır.

Tercih edeceğiniz paket sonrasında Wordpress kurulumu çok kolay şekilde yapılacaktır. Hazır altyapı olduğu için panelden ya da FTP’den kurulumu seçtiğinizde kullanıcı adı ve şifrenizi belirleyerek sitenizi hemen yayına alabilirsiniz. Sonrasında yapılacak olan özelleştirmelerin pek çoğunu da yönetici panelinden gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin e-ticaret sitesi kuracaksanız bunu sağlayacak olan eklentiyi indirmeli ve sonrasında da uygun bir tema seçerek aktif hale getirmelisiniz. Bazı tema veya eklentiler ücretli olarak da bulunabilir. Şayet bu türden tema veya eklenti kullanmak istiyorsanız belirli ücret karşılığında satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak ücretli olan eklenti veya temalar tamamen kullanıcının tercihine bırakılmıştır.

WordPress Hosting Satın Al

Wordpress site kurma açısından önemli kolaylıklar sunduğu için hosting seçiminizi yaparak hemen sitenizi hayata geçirebilirsiniz. Wordpress sürekli olarak kendisini geliştiren, yenileyen ve düzenli olarak güncelleme alan şimdilik en iyi hazır altyapı sistemidir. Bu yüzden dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı vardır. Bireysel kullanıcıların yanında pek çok büyük marka veya kurumsal web sitesi de Wordpress’i tercih etmektedir. Bu açıdan projenizin ihtiyaçlarını doğru karşılayacak özellikler sunan Wordpress dijital ortamda yer almanız için önemli fırsatlar sunacaktır.

bayi hosting

Wordpress sitelerin daha iyi ve stabil değerler ile çalışmasını sağlamak için geliştirilmiş olan Wordpress hosting, dosyaların doğru ve sorunsuz işlenmesini sağlayarak tam uyumluluk gösterir. Bunun sonucunda ise siteniz stabil çalışma gösterdiği gibi çeşitli kesintilerden veya sorunlardan da uzak durur. Hizmet ve destek açısından da Wordpress odaklı yaklaşımlar yapıldığı için olası sorunların çözülmesi de çok kolay hale gelmektedir.

Web sitesinin iyi bir deneyim sunması için hız ve güvenlik etmenleri de önemli olduğundan Wordpress hosting ile bu alanlarda da avantaj sağlarsanız. Sistem ile tam uyumluluk gösteren sunucu en iyi hız değerlerini sunar. Böylece ziyaretçiler için sayfa açılış ve yüklenme hızları da ideal seviyede olur. Sisteme dönük yapılabilecek saldırılara karşı da güvenlik önlemleri içeren bu sunucu türü bu sayede sitenizin korunmasında da etkili olur. Wordpress’i kullanarak dijital ortamda yer almak ve projelerinizi hayata geçirmek için uygun fiyatlar ile sunulan paketler arasından hemen seçim yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada listelenen ürün ve hizmetlerle ilgili en sık sorulan soruların bir listesini hazırladık.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bize Sorun
WordPress Hosting, WordPress ile birlikte oluşturulmuş ve yönetilen her türden web sitesinin kaynak talebini en iyi biçimde karşılamayı amaç edinmiş hosting çözümüdür. Basit bir sunucuya kurulmuş olan WordPress'den çok daha yüksek güvenlik ve hıza ulaşmanız mümkündür. Bütün hosting planlarına entegre edilebilmesi farklı ölçekteki siteler için yüksek verim sunabilir.
WordPress Hosting hizmetlerimizde ücretsiz SSL sertifika imkanı sunulmaktadır. WordPress sitenizde kullanmak için ücretsiz SSL sertifikası hizmetimizden yararlanabilir ve bu sayede kullanıcılarınıza güven verebilirsiniz. Bununla birlikte arama motorlarınad daha üst sıralara çıkabilirsiniz.
WordPress hizmetimizde açık ara Dünya'da en çok kullanılan cPanel hosting kontrol panelini sunmaktayız. WordPress hosting hizmetinizi Linux altyapısına sahip dünyaca ünlü cPanel ile kontrol edebilirsiniz.
WordPress hosting paketlerimiz, bünyesinde sadece WordPress siteleri barındıran, paket kaynakları ise WordPress sistemi ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup oluşturulmuş ve sunucu konfigürasyonu olarak da WordPress sistemler için dizayn edilmiş bir altyapıdadır. Bu sebepten ötürü normal bir web hosting altyapısından farklı ve daha iyi performans sağlamaktadır.
Başka bir firmada bulunan bir WordPress hosting hizmetiniz var ancak sorun mu yaşıyorsunuz? Bu konuda endişelenmeyin, ekibimize ulaşmanız halinde birtakım kontroller sonrasında ekibimiz sizin yerinize WordPress taşıma işlemini yapmaktadır, üstelik bu hizmetimiz ücretsizdir.
Tüm verileriniz bizim için çok değerlidir. WordPress hosting hizmetlerinde barındırdığınız verileri güvende tutabilmek için haftalık döngüde 1 adet biz tarafından ücretsiz yedek alınmaktadır. Bu sayede olası bir veri kaybı yaşamanız halinde işiniz veya verileriniz güvende olur.
Evet, WordPress sürümleri daima güncel olmaktadır. Eski sürüm WordPress, siteniz için risk oluşturur. Biz sizler yerine bu güncellemeleri WordPress Hosting paketlerimizde takip ediyoruz. Son sürüm yayınlandıktan sonra 24 ila 48 saat arasında sistemimiz otomatik olarak WordPress sürümünüzü güncellemektedir.
Fikrinize veya işinize uygun wordpress hosting paketi seçiminde karar kılamadıysanız, size yardımcı olmak için bekleyen canlı destek ekibimize sorularınızı iletebilir ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz, bu sayede WordPress hosting paketi seçerken aklınıza takılan soru veya sorunların cevabını almış olursunuz.
LiteSpeed, Linux altyapısına sahip sunuculara özel olarak geliştirilmiş web sunucudur. Açık kaynağa sahip olan Apache'ye göre 10 kat daha yüksek performans sağlamakta olup siteleriniz çok daha hızlı açılmaktadır Bu sebepten Linux altyapılarımızda daima LiteSpeed web sunucusu tercih edilmektedir. LiteSpeed web sunucusu, günümüzdeki tüm güncel web teknolojilerine destek sağlamaktadır.

Copyright © 2010 - 2024 - Pratiksunucum.com - Tüm Hakları Saklıdır.